Diyarbakır Vinç Kiralama 0537 747 77 12 atakvinc@hotmail.com

ATAK VİNÇ

HAKKIMIZDA


Atak Vinç Kiralama , deneyimli çalışma kadrosu, sektörde saygın ve tanınan bir kimliğe sahip firma olarak müşterilerine Diyarbakır ve çevre illerde 2005 yılından şimdiye vinç kiralama hizmeti vermektedir.

Firmamız, uygulanabilir çeşitli hizmet kategorileri ve geniş yelpazesi ile de müşterilerine memnuniyet sunmaktadır. Mevcut personel kadromuz daima tecrübeli ve kaliteli hizmet sunmayı öncelik edinmiş operatörlerden titizlikle seçilerek oluşturulmaktadır. Diyarbakır vinç kiralama sektöründe hızla büyüyen Atak Vinç Kiralama olarak siz değerli müşterilerimize, en iyi hizmeti ve güven vermeye devam edeceğiz.

Diyarbakır Vinç Kiralama Atak Vinç, kiralık vinç, hiyap, hidrolik mobil vinç (mobil crane), kamyonlu vinç (truck crane), teleskobik vinç kiralama, kiralık hiyap (hiab), kiralık katlanır bomlu mobil vinç (hydraulic mobil crane) ürün gruplarında kiralık vinç hizmeti vermektedir.

Atak Vinç; sizlere kiralık vinç ve hiyap hizmetlerinin yanında çözüm ortağı firmaların aracılığıyla, 95 ton kapasiteye ve 55 metre uzunluğa kadar kiralık hiup vinç ve 500 ton kapasite ve 120 metre uzunlukta kiralık mobil vinç temin edebilmektedir.

Diyarbakır vinç hizmeti, kiralık hiup vinçler ikinci el hiyap satış ve teknik destek ve danışmanlık konularında da faaliyet gösteren Atak Vinç Diyarbakır Vinç Kiralama vinçler ile ilgili ihtiyaçlarınıza cevap vermek adına, kendini yenilemekte ve kiralık vinç alanında parkını geliştirmekte ve personelini günün koşullarına göre eğitmektedir. Atak Vinç’in Diyarbakır da yapmış olduğu faaliyetleri başlıca sıralarsak; kiralık vinç, hiyap, makine montajı ve taşıması, inşaat hizmetleri, elektrik, enerji, altyapı – üstyapı hizmetleri, sanayi bölgesi hizmetleri, reklam, organizasyon hizmetleri, konteyner taşıma ve indirme, elektrik direği dikme vinç ve makine taşıma, montajı, demontajı işleri şeklinde sıralanabilir.

Tüm araçlarımızın kontrolleri mühendisler tarafından düzenli olarak yapılmakta olup araçlarımızda periyodik kontrol raporu bulunmaktadır. Ayrıca Vinç operatörlerimiz ise kendi alanlarında deneyimli, eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Kiralık vinçlerimiz ve hiyaplarımızın bütün operatörleri G sınıfı (İş Makinesi ve vinç kullanma) ehliyetine ve iş güvenlik sertifikasına sahiptir.

Projelere özel çözümler, koşulsuz ve sürekli müşteri memmuniyeti, toplam kalite yönetimi esaslarında hizmet vermek, sürekli personel eğitimi ve personelin gelişimi için çalışmak, verimli iş yönetimi ile maliyetleri düşürerek çözüm ortağımız olan müşterilerimize gerçek kazanç sağlamak, Teknolojik gelişmeleri takip ederek alt yapıya yatırım yapmak, araç parkurunu sürekli yenilemek ve geliştirmek, Sektörel olarak konusunda uzman ve profesyonellerden oluşan kurumsal bir marka ve en kaliteli hizmeti yaratmak temel ilkelerimizdir.

Call Now ButtonŞimdi Ara
Close Bitnami banner
Bitnami