Diyarbakır Vinç Kiralama 0537 747 77 12 atakvinc@hotmail.com

ATAK VİNÇ

Uncategorized

DİYARBAKIR MOBİL VİNÇ KİRALAMA

Kamyonların üzerine monte edilmiş, ihtiyaca göre yük kaldırma kapasitesi olan, hidrolik bom uzunluğu ve kasası şekillendirilen özellikle inşaat ve sanayii alanlarında tercih edilen mobil vinç, inşaat sahalarında kullanılacak olan malzemeyi ne ağırlıkta olursa olsun, istenilen yüksekliğe çıkarabilen ve çeşitli doğrultuda farklı yönlere hareket ettirebilen vinç türüdür.

Diyarbakır mobil vinç kiralama Diyarbakır vinç

Mobil vinçler; dişli dönüş çemberi, pistonlar, bomlar, motor ve vince bu hareketleri yapma gücünü sağlayan yağ tankından oluşur. Mobil vinçlerin çalışma sistemini operatörün kuledeki levyeler sayesinde hidrolik yağa yön vererek malzemeyi istenilen yere ve yüksekliğe kaldırma işlemi olarak yapmaktadır.

Atak Vinç , her türlü yükün yerini değiştirme, aktarma ve taşıma gibi ihtiyaçlarınızı karşılayan ve profesyonel hizmet veren en son teknoloji ile donatılmış Vinçlere sahip öncü bir firmadır. Firmamız Diyarbakır genelinde çalışmakta olup; Diyarbakır ve daha birçok il ilçede sizlere hizmet vermektedir. Gelişen teknolojiyle kendini daima güncel tutan firmamız, ihtiyaçlarınıza hızlıca cevap verip, en iyi fiyat ve en uygun hizmet garantisiyle isteklerinizi zamanında yapmayı prensip edinmiştir.

Diyarbakır menlift Kiralama Diyarbakır mobil vinç Diyarbakır kiralık vinçler

Araçlarımız ve personellerimiz ehliyetli ve vizeli çalışmaktadır. 

Güvenkalite ve saygınlığı da ön planda tutup, yüklerinizin nakliye esnasında gereken özeni en üst seviyede tutarak Atak Vinç Diyarbakır Mobil Vinç Kiralama ile her ihtiyacınızda sizinledir.

Sizlerde Diyarbakır Mobil Vinç Kiralama talepleriniz için en iyi hizmeti en uygun fiyatlara almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hertürlü mobil vinç kiralama için bizleri aramanız yeterlidir.

Have any Question or Comment?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara
Close Bitnami banner
Bitnami